O Firmie
 

OSLiNK jest profesjonalnym operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi szerokopasmowego dostępu do sieci Internet, które realizuje w oparciu o własną sieć teleinformatyczną. Dzięki współpracy z największym w Polsce operatorem świadczącym usługi transmisji danych możemy dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Najważniejszą rzeczą jest dla nas wysoka jakość łącza, które oddajemy do dyspozycji naszym klientom. Świadczone przez nas usługi pozwalają klientom na pewny dostęp do sieci Internet, uwzględniający potrzeby wszystkich użytkowników - od pobierania treści multimedialnych, do czego potrzebna jest wysoka prędkość, po gry online które wymagają bardzo niskich opóźnień łącza. Oferujemy dostęp do sieci Internet bez limitu transferu danych, co pozwala na korzystanie z usług bez obawy o przekroczenie limitu transferu oraz ponoszenia dodatkowych kosztów.

Działamy na terenie gminy Chojnice oraz okolicznych miejscowości, zapewniając zasięg i wysoką jakość usług tam gdzie nie docierają nasi konkurenci.

Poprzez tani i powszechny dostęp do sieci Internet oferujemy każdemu nieograniczony dostęp do wiedzy i najbardziej aktualnych informacji naukowych, kulturalnych, prasowych co stanowi duże ułatwienie w pracy zarówno wielu firm, jak również pracy domowej czy szkolnej.

Doświadczenie zdobyte w ciągu ponad dziesięciu lat świadczenia usług skutkuje coraz większym zadowoleniem klientów, czego dowodem jest grono kilku tysięcy obecnych odbiorców, które ciągle się powiększa.